Haberler
Kalite Politikası
Bugün 2500 metrekare kapalı, 10000 metrekare açık alanda kurulu, ileri sistem teknolojiye sahip, modern kombina tesislerinde ürettiği 40 çeşit ürün grubunu tüketicisinin beğenisine sunuyor.

Güngören Et Mamülleri, kurulduğu ilk günden bu yana kalite yatırımlarına hız kesmeden devam etmiştir. Aradan geçen zamanda ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgeleriyle bu kelitesini taçlandırmıştır.
Güngören Et Mamülleri için  en büyük ödül ise eşsiz lezzetli ürünleriyle yıllar boyu tüm halkın beğenisini kazanmasıdır.
TR | ENG
Güngören Et Mamülleri, 24 yıldır aynı lezzet ve daha kaliteli üretim anlayışıyla faaliyetini devam ettirerek, kuşaktan kuşağa taşınan bir lezzet mirası haline gelmiştir.

24 yıldır kalite ve hijyene en az ürün lezzeti kadar önem veren Güngören Et Mamülleri; markalı ürünlerde kullanılan etler, veteriner hekimler kontrolünde İslami kurallara uygun olarak keser ve kaliteli besi hayvanlardan elde eder. Et ürünleri imalatı ise gıda mühendisleri kontrolünde tüm hijyen kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilir. Bütün Güngören ürünleri, Türk Gıda Kodeksi et ürünleri tebliğine uygundur. Kontrollü ve kaliteli üretim modeli, gerçek sucukla buluşunca Güngören’in bu eşsiz lezzeti ortaya çıkmaktadır.

Güngören Et Mamülleri, Kıbrıs'ın en eski markalarından biri olmanın haklı gururunu yaşarken bu eşsiz lezzet geleneğini yine aynı hassasiyet ve kalite anlayışıyla taşıyacaktır.